Datum objave: 24. ožujka 2024.

Matematičko natjecanje Klokan bez granica

Međunarodno matematičko natjecanje Klokan bez granica je ove godine privuklo najveći broj učenika naše škole od kada se i kod nas održava natjecanje. Sudjelovalo je 128 učenika od 1. do 7. razreda.

Učenici su dobili simbolične poklone i pažljivo i savjesno rješavali zadatke. Rezultati će biti poznati krajem travnja. Zahvaljujemo na velikom interesu za natjecanje i svim nastavnicima i učiteljima koji su pomogli u održavanju natjecanja.

Učiteljica Irena Balint