Datum objave: 6. svibnja 2024.

4. Sindikalni sportski susreti SHU-a

Od 2.svibnja do 4. svibnja dio zaposlenika naše škole sudjelovao je na 4. Sindikalnim sportskim susretima Sindikata hrvatskih učitelja koji su se održali u Zatonu. Na ovom sportskom susretu Brlići su sudjelovali u gotovo svim sportskim disciplinama; kuglanje, pikado, odbojka i potezanje konopa. Naša ženska ekipa kuglašica (Maja Grdić, Dubravka Grivić, Željka Krznarić, Nataša Kirin, Irena Balint, Snježana Volenik) osvojile su  zlatnu medalju kao i muška ekipa u sastavu s učiteljem Mariom Hrženjakom i učiteljicom Željkom Krznarić koja je bila u sastavu s ostalim kuglašima iz podružnice Varaždin. Ista muška ekipa, s učiteljem Mariom osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju u odbojci. Brončane medalje u potezanju užeta osvojile su učiteljice Mateja Vranek i Jelica Oluić s učiteljicama  iz Bjelovara a u muškoj ekipi učitelj Mario. Učiteljice Tanja Buneta i Sabrina Klement sudjelovale su u odbojci, a učiteljica Dubravka Jurić osvojila je 4.mjesto u pikadu. Kod proglašenja najuspješnijih sudionika, na tribinama se najviše čulo: „ Žuti,žuti!“ a sindikalna podružnica Varaždin kojoj pripada Virovitičko-Podravska županija kući se vraća s ukupnim trećim osvojenim mjestom.

Učiteljica Jelica Oluić