Datum objave: 4. rujna 2024.

Obavijest učenicima putnicima

Obavijest učenicima putnicima: učenici putnici kad idu u jutarnju smjenu, autobus čekaju na stanici od 7:10 sati. Učenici putnici kad idu u popodnevnu smjenu, autobus čekaju na stanici od 12:30 sati. Mole se učenici putnici za strpljenje te pričekaju autobus, jer se zbog prometnih uvjeta može dogoditi da autobus kasni. Ponašanje učenika u autobusu je odraz kulture, uvažavanja drugog i odgoja. Standard koji imamo za prijevoz učenika putnika je dobar, te molim roditelje i učenike da ga očuvamo i za ubuduće.

Ivica Tomljanović, prof.

Sretno svima u novoj školskoj godini!

Danas smo prigodnom priredbom obilježili početak školske godine za učenike prvih razreda. Stariji učenici su kroz pjesmu i ples svojim mladim novim kolegama predstavili školu koja će im idućih osam godina biti mjesto obrazovanja. Nakon zabavnog, ali i edukativnog...