Datum objave: 3. svibnja 2024.

Objavljeni rezultati National Finals razine međunarodnog natjecanja iz Engleskog jezika „Hippo 2024 English Language Olympiad“

U ponedjeljak, 22. travnja 2024., u našoj školi, u učionici Informatike održala se National Finals razina međunarodnog natjecanja iz engleskog jezika na kojem je, u konkurenciji učenika iz cijele države, sudjelovalo 10 naših učenika od 3. do 8. razreda, a koji su prethodno bili u 10% najboljih na Preliminary Round razini, u 4 različite kategorije. Rezultati su objavljeni u četvrtak u večernjim satima, 02. svibnja. S ponosom možemo objaviti kako je naših 10 učenika ostvarilo odlične i zavidne plasmane. Čestitamo svim našim učenicima koji su se okušali i ostvarili odlične rezultate u ovom prestižnom međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika.

Plasmani naših učenika po kategorijama

Hippo Little

45. Mia Sertić, 3. PŠ Rezovac

52. Dora Makar, 3.a