Datum objave: 9. svibnja 2024.

Poluzavršno natjecanje u rukometu

U srijedu 8. svibnja dječaci do 6.razreda nastupali su na poluzavršnom natjecanju u rukometu u Našicama. Uz našu školu na natjecanju su još bile škole iz Našica, Županje i Pakraca. Izvlačenjem parova prvu utakmicu igrali smo protiv domaćina OŠ Dore Pejačević i izgubili rezultatom 16:19. Nakon toga smo igrali za treće mjesto protiv OŠ Braće Radića iz Pakraca i pobijedili rezultatom 19:15. Osvojili smo treće mjesto u regiji Istok. Na otvorenju turnira posjetili su nas neki igrači RK Nexe-a; Moreno Car, Manuel Štrlek i Ivan Sršen.
Za OŠ IBM nastupali su: Damjan Hudi, Noa Cvišić, Gabrijel Mandić, Matej Jezerčić, Gabriel Rudanović, Dominik Grahovac, Filip Šljivac, Patrik Grahovac, Noa Toplak, Luka Vukman, Nikola Vidović, voditeljica Maja Grdić.