Datum objave: 2. svibnja 2024.

Županijsko natjecanje Sigurno u prometu

U utorak, 30.4. održano je županijsko natjecanje Sigurno u prometu na kojem je sudjelovala i naša škola. Ekipno su naši učenici osvojili odlično 2. mjesto, dok je pojedinačno u konkurecniciji dječaka ostvareno 3. mjesto koje je osvojio Benjamin Flisar i 2. mjesto koje je osvojio Samuel Haić koji će i predstavljati našu županiju s ostalom djecom na državnom natjecanju u Puli. Sudjelovali su učenici Laura Barčan, Nika Babec, Benjamin Flisar i Samuel Haić.
Mentor: Marko Rohtek